Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt
Tu jesteś: Strona główna > Obszar działania ROPR Śródmieście

Elektroniczny Urząd Podawczy

Jak załatwić sprawę w MOPR?

Aktywna Integracja w Szczecinie

Kreator bezpieczeństwa

Aktywny Samorząd€ - program dla osób niepełnosprawnych

Program Pomoc państwa w zakresie dożywiania

Centrum Wolontariatu "VOLONTARIUS"

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje ze strony MOPR Szczecin prosimy o podanie adresu e-mail.
Biuletyn Informacji Publicznej

Obszar działania Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Śródmieście

Nazwa ulicy Nr Adres siedziby
Admiralska Jagiellońska 62A
Basen Górniczy Jagiellońska 62A
Basenowa Jagiellońska 62A
Bazarowa Jagiellońska 62A
Biblioteczna Jagiellońska 62A
Bogurodzicy Jagiellońska 62A
Księcia Bogusława X 1-9 Jagiellońska 62A
Księcia Bogusława X 10-15, Jagiellońska 62A
Księcia Bogusława X 40-43 Jagiellońska 62A
Księcia Bogusława X 44-52 Jagiellońska 62A
Bohaterów Getta W-go Jagiellońska 62A
Aleja Bohaterów W-wy 94-120 Jagiellońska 62A
Bol. Krzywoustego 48-57 Jagiellońska 62 A
Bol. Śmiałego 1-22 Jagiellońska 62 A
Bol. Śmiałego 44-48 Jagiellońska 62 A
Borysza Jagiellońska 62 A
Brama Portowa Plac Jagiellońska 62 A
Bulwar Beniowskiego Jagiellońska 62 A
Bulwar Elbląski Jagiellońska 62 A
Bulwar Gdański Jagiellońska 62 A
Bulwar Gdyński Jagiellońska 62 A
Bulwar Piastowski Jagiellońska 62 A
Bulwar Śląski Jagiellońska 62 A
Bursztynowa Jagiellońska 62 A
Bytomska Jagiellońska 62 A
Ceglana Jagiellońska 62 A
Celna Jagiellońska 62 A
Chodkiewicza 1-11 Jagiellońska 62 A
Cłowa Jagiellońska 62 A
Czackiego Jagiellońska 62 A
Hetmana Czarnieckiego Stefana Jagiellońska 62 A
Dobrej Nadziei Jagiellońska 62 A
Drzymały Jagiellońska 62 A
Dubois Jagiellońska 62 A
Dworcowa Jagiellońska 62 A
Dworzec PKP Jagiellońska 62 A
Energetyków Jagiellońska 62 A
Estakada Pomorska Jagiellońska 62 A
Farna Jagiellońska 62 A
Felczaka Jagiellońska 62 A
Firlika Jagiellońska 62 A
Flisacka Jagiellońska 62 A
Św.Floriana Jagiellońska 62 A
Garncarska 2-6
Gdańska 3a-12, 40-46
Gdańska 13-34a
Gontyny
Górnośląska
Grażyny
Grodzka
Grudzińskiego
Henryka Pobożnego
Herbowa
Heyki
Hołdu Pruskiego
Honorowych Dawców
Hryniewieckiego 4-17
Hryniewieckiego 21-26
Hryniewieckiego 1-3
Hutnicza
Jagiellońska 10-16a
Jagiellońska 1-5
Jagiellońska 91-94
Jagiellońska 20-31
Jagiellońska 6-9
Jagiellońska 71-77
Jana Kazimierza
Jana z Kolna
Janosika
Jarowita
Plac Jasne Błonia im. Jana Pawła II
Jana Pawła II 5-11
Jana Pawła II 23-32
Jana Pawła II 33-36
Kanał Zielony
Kanał Parnicki
Kanałowa
Kapitańska
Kaszubska
Plac Kilińskiego Jana
Kłodna
Kolumba pozostałe
Komandorska
Koński Kierat
Korsarzy
Korzeniowskiego
Kotwiczna
Królowej Jadwigi 1-12
Królowej Jadwigi 38-47
Królowej Jadwigi 13-37
Królowej Korony Polskiej
Księcia Mściwoja
Księcia Świętopełka
Kujawska
Ks. Kujota Stanisława
Kurkowa
Kuśnierska
Kutrowa
Lazurowa
Limanowskiego
Lipca 5-go 12-17a 18a-23b 24-30 31-36b
Lipca 5-go 1-11a 39-47
Lotników Pl.
Lutniana
Łaziebna
Łososiowa
Łyskowskiego Ignacego
Maja 3-go
Maklerska
Malczewskiego 13-24,34-36
Malczewskiego 1-12
Małkowskiego 7-9
Małopolska 6-61
Małopolska 3-5
Małopolska 15-23, 42-47
Mariacka
Marynarska
Matejki
Matki Teresy z Kalkuty Pl.
Mazowiecka 1-17
Mazurska 1-2
Mazurska 3-6
Mazurska 7-13
Mazurska 28-30
Mazurska 42-46a
Mazurska 3-6b
Mazurska 18-22
Mazurska 25-27
Merkatora Gerarda
Mickiewicza 1-23 parz. i nieparz.
Miedziana
Moniuszki
Monte Cassino 1-6
Monte Cassino 13-32
Monte Cassino 7-12
Monte Cassino 33-40
Montwiłła
Most Cłowy
Most Długi
Most Portowy
Most Zielony
Ks.Mostnika MichałaMostnika
Ks.Mściwoja II
Murarska
Na Dylach Kurza Stopka
Nabrzeże Wieleckie
Niedziałkowskiego 4-18, 47-49
Niedziałkowskiego 19-26a
Niegolewskiego
Aleja Niepodległości
Nocznickiego
Nowa
Nowy Rynek
Obrońców Stalingradu 1-3
Obrońców Stalingradu 12-17
Obrońców Stalingradu 4-11
Obrońców Stalingradu 19-25
Obrońców Westerplatte - pl.
Św.Odrowąża Jacka
Ogińskiego
Ogrodnicza
Okrętowa
Opłotki
Orła Białego pl.
Osiek
Owocowa
Panieńska
Parkowa
Partyzantów
Paska J. CH.
Pawła VI
Piastów Aleja 1-17
Piastów Aleja 57-77
Piesza
Piłsudskiego
Plac Św.Piotra i Pawła
Pl.gen.Andersa Władysława
Pl.Armii Krajowej
Pl. Batorego
Pl. Hołdu Pruskiego
Pl.Grodnicki
Pl. Grunwaldzki
Pl. Kilińskiego
Pl. Kościuszki
Pl. 22-go Lipca - obecnie Plac Gen. Andersa Władysława
Pl. Lotników
Pl. Mariacki
Pl. Matki Teresy
Pl Mickiewicza Adama
Pl. Odrodzenia
Pl. Orła Białego
Pl. Ratuszowy
Pl. Rodła
Pl.Szczerskiej Janiny
Pl. Tobrucki
Pl. Zamenhofa
Pl.Obrońców Westerplatte
Pl. Polskiej Nysy
Pl. PCK
Pl. Zawiszy Czarnego
Pl. Zgody
Pl. Zwycięstwa
Pl. Żołnierza
Pl.Ofiar Katynia
Pl.Św.Piotra i Pawła
Pl.Solidarności
Pl.Sprzymierzonych
Pl.Tarnowskiej Marii
Pl.Witosa Wincentego
Pl.Żukowa Gieorgija
Plantowa
Plater E.
Pływacka
Pocztowa
Pod Bramą - obecnie Św. Ducha
Podgórna
Podhalańska
Podwale
Polskiej Nysy
Port Centralny
Potulicka 6-56
Potulicka pozostałe
Przejazd
Księcia Racibora
Radogoska
Gen. Rayskiego Ludomiła 1-9
Gen. Rayskiego Ludomiła 16-29
Gen. Rayskiego Ludomiła 35-43
Rayskiego reszta
Ratuszowy Pl.
Rodła Pl.
Roosevelta Franklina Delano
Rybacka
Rybna
Rybaki
Rybnicka
Rycerska
Rynek Nowy
Rynek Sienny
Sczanieckiej Emilii
Sienna
Ks.Skargi Piotra 17-42
Składowa
Skwer im. Fredricha Ackermanna
Sławomira
Sołtysia
Sowińskiego Józefa
Spedytorska
Spichrzowa
Staromiejska
Staromłyńska
Stary Rynek - obecnie Rynek Sienny
Starzyńskiego Teofila
Stocznia
Stoisława
Storrady-Świętosławy
Swarożyca
Swobody
Szarotki
Szczerbcowa
Szczytowa
Szewska
Szymanowskiego Karola
Ks. Ściegiennego Piotra 1-7
Ks. Ściegiennego Piotra 66-67
Ks. Ściegiennego Piotra 8-11
Ks. Ściegiennego Piotra 56-62
Śląska 2-12
Śląska 38-42
Śląska 49-55
Śląska 27-31
Śląska 43-48
Śląska 32-37
Śniadeckich Jana i Jędrzeja
Świętego Ducha
Świętego Floriana
Świętego Jakuba
Świętego Wojciecha
Świętopełka Ks.
Tarczyńskiego Franciszka
Targowa
Targ Rybny
Tkacka
Tranowa
Trasa Zamkowa im. Piotra Zaremby
Tuwima Juliana
Unisławy
Wały Chrobrego
Warzywna
Wawelska
Wąska
Węglowa
Wiatru od Morza
Wiejska
Wielkopolska
Wielka Odrzańska
Więckowskiego Stanisława
Władysława IV
Aleja Wojska Polskiego 1-27 nieparz., 2-24 parz.
Aleja Wojska Polskiego 26-62 parz., 29-63 nieparz.
Aleja Wojska Polskiego 51-63
Aleja Wojska Polskiego 64-105
Wyspa Grabowska
Wyspiarzy
Ks.Kard. Wyszyńskiego Stefana
Aleja Wyzwolenia 49-97 nieparz.
Aleja Wyzwolenia 1-3
Aleja Wyzwolenia 25-47 nieparz.
Aleja Wyzwolenia 5-23 nieparz.
Aleja Wyzwolenia 2-14 parz.
Załogowa
Zatokowa
Zawiszy Czarnego
Zbożowa
Zgodna
Zygmunta Starego
Żółkiewskiego Stanisława 12-13
Żółkiewskiego Stanisława 1-20
Żubrów
Wyciąg z Rejestru Zmian
Zaktualizował(a): Ewa Parchimowicz
Ostatnia aktualizacja: 18-04-2016 13:59