Strona główna | Mapa serwisu | Kontakt
Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia dla uczestników projektu Aktywna Integracja w Szczecinie
Unia Europejska

Zobacz również

Elektroniczny Urząd Podawczy

Jak załatwić sprawę w MOPR?

Ochrona Danych Osobowych

Aktywny Samorząd€ - program dla osób niepełnosprawnych

Dział Pomocy Osobom Niepełnosprawnym - Druki

Program Pomoc państwa w zakresie dożywiania

Centrum Wolontariatu "VOLONTARIUS"

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najświeższe informacje ze strony MOPR Szczecin prosimy o podanie adresu e-mail.
Biuletyn Informacji Publicznej

Szkolenia dla uczestników projektu Aktywna Integracja w Szczecinie

Kursy skierowane są do Uczestników Projektu pn. "Aktywna integracja w Szczecinie" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Szkolenie pn. "Glazurnik-posadzkarz".W dniu 16.06.2014r. rozpoczęło się szkolenie pn. "Glazurnik-posadzkarz " które trwać będzie do 05.08.2014r. Kurs skierowany jest do Uczestników Projektu pn. "Aktywna integracja w Szczecinie"współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


W zajęciach udział bierze 13 Uczestników Projektu. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, korzystających z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Kurs organizowany jest przez Placówkę Oświatową "Oświata - EWIN" Sp.z o.o. Zakres tematyczny szkolenia zawierać się będzie w 200 godzinach zegarowych przypadających na jednego uczestnika wraz z egzaminem czeladniczym. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość posiąść wiedzę z dziedzin: maszynoznawstwa, przygotowania podłoża, technologii glazurnictwa, technologii posadzkarstwa, montażu wykładzin podłogowych,materiałoznawstwa, sporządzania dokumentacji budowlanej,wykończenia posadzek.

Celem szkolenia jest uzyskanie przez Uczestników Projektu kwalifikacji zawodowych potwierdzonych zaświadczeniem o jego ukończeniu. Dzięki wiedzy uzyskanej na szkoleniu Uczestnicy będą mieli większe szanse na znalezienie zatrudnienia.


Szkolenie pn. "Magazynier z obsługą programów do ewidencjonowania towarów oraz obsługa wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczna wymiana butli LPG"

W dniu 17.06.2014r. rozpoczęło się szkolenie pn. "Magazynier ", które trwać będzie do 30.07.2014r. Kurs skierowany jest do Uczestników Projektu pn. "Aktywna integracja w Szczecinie"współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W zajęciach udział bierze 15 Uczestników Projektu. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, korzystających z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Kurs organizowany jest przez Centrum Szkoleniowe Monika Gielar. Zakres tematyczny szkolenia zawierać się będzie w 204 godzinach zegarowych przypadających na jednego uczestnika wraz z egzaminem państwowym. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość nauczyć się min. obsługi programów do ewidencjonowania towarów, praktycznej nauki jazdy oraz wymiany butli gazowej, zagadnień z zakresu BHP, budowy wózków, czynności operatora w czasie pracy z wózkami oraz zagadnień z zakresu ładunkoznawstwa.

Celem szkolenia jest uzyskanie przez Uczestników Projektu kwalifikacji zawodowych potwierdzonych zaświadczeniem o jego ukończeniu. Dzięki wiedzy uzyskanej na szkoleniu Uczestnicy będą mieli większe szanse na znalezienie zatrudnienia.


Szkolenie pn. "Spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG 135, 136 z uprawnieniami na TUV, grupa materiałowa 1.1( czarna blacha)".

W dniu 16.06.2014r. rozpoczęło się szkolenie pn. "Spawanie", które trwać będzie do 14.08.2014r. Kurs skierowany jest do Uczestników Projektu pn. "Aktywna integracja w Szczecinie" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W zajęciach udział bierze 10 Uczestników Projektu. Przedsięwzięcie skierowane jest do osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, korzystających z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

Kurs organizowany jest przez Centrum Edukacyjne "EURO". Zakres tematyczny szkolenia zawierać się będzie w 250 godzinach zegarowych przypadających na jednego uczestnika wraz z egzaminem. Program szkolenia obejmuje zagadnienia takie jak: urządzenia spawalnicze, budowa i użytkowanie urządzeń do spawania MAG, metody przygotowania złączy do spawania, zastosowanie elektryczności do spawania łukowego, oznaczanie i wymiarowanie spoin, spawanie w praktyce, bezpieczna praca na hali produkcyjnej.

Celem szkolenia jest uzyskanie przez Uczestników Projektu kwalifikacji zawodowych potwierdzonych zaświadczeniem o jego ukończeniu. Dzięki wiedzy uzyskanej na szkoleniu Uczestnicy będą mieli większe szanse na znalezienie zatrudnienia .
Wyciąg z Rejestru Zmian
Zaktualizował(a): Maciej Homis
Ostatnia aktualizacja: 24-06-2014 14:26