WCZESNA INTERWENCJA- kampania promocyjna

2011-06-13 12:41
Szanowni Państwo,

w imieniu Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo "Tęcza" zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie czynnego udziału w kampanii informacyjno-promocyjnej dotyczącej potrzeby udzielenia wczesnej pomocy dziecku niepełnosprawnemu i jego rodzinie oraz promowania idei wczesnej interwencji.
Podjęcie wczesnych działań interwencyjnych zwiększa szanse dziecka z zaburzeniami na zniwelowanie pojawiających się deficytów lub w wielu przypadkach całkowite ich wyeliminowanie.
W załączeniu znajduje się plakat oraz folder informacyjny (folder jest również dostępny pod adresem http://www.tecza.org.pl/dokumenty/pliki/Wczesna%20interwencja%20-%20folder.pdf )
Jeżeli są Państwo zainteresowani tematyką, bądź też uważają, że informacje zawarte w załączeniu są cenne z punktu widzenia zapobiegania i niwelowania zjawiska niepełnosprawności wśród dzieci, prosimy o wydrukowanie materiałów i zachęcanie do zapoznania się z nimi potencjalnych zainteresowanych.
Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem plakatu kolorowego formatu A3 - wystarczy przesłać nam adres, a dostarczymy go do Państwa siedziby.

Zachęcamy również do odwiedzania strony internetowej naszej organizacji (www.tecza.org.pl), a zwłaszcza zakładki: projekty 2011/wczesna interwencja.
Będziemy na niej zamieszczać artykuły specjalistyczne napisane przez kadrę zatrudnioną w Specjalistycznym Centrum Diagnozy, Terapii i Rehabilitacji Dziecięcej Ruchowo "Tęcza", a także opowiadania mam, które w porę zgłosiły się ze swoim dzieckiem na rehabilitację.

Z góry uprzejmie dziękujemy za Państwa pomoc i zaangażowanie w akcję.

Z poważaniem,
Kaja Reszke
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo "Tęcza"
al. Bohaterów Warszawy 27B
70-340 Szczecin
tel/fax (091) 484 30 72
tel. kom. 0 500 009 865