Komunikat prasowy

2012-08-01 14:51

Nowe usta szczecińskiego MOPR

Od dziś za współpracę z prasą w szczecińskim Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie odpowiada Wojciech Dąbrówka, który rozpoczął właśnie pracę jako główny specjalista ds. kontaktów z mediami. Stanowisko to było dotąd nieobsadzone, mimo że przewiduje je Regulamin Organizacyjny MOPR. - Decyzja o przeprowadzeniu naboru na stanowisko głównego specjalisty ds. kontaktów z mediami wynikała z chęci usprawnienia przepływu informacji między jednostką a dziennikarzami i społeczeństwem - mówi Marta Giezek, dyrektor MOPR w Szczecinie.
Wojciech Dąbrówka zaczął pracę zawodową jako dziennikarz. Współpracował z Telewizją Polską (reporter), Polskim Radiem (reporter, prowadzący) i Telewizją Superstacja (wydawca news). Jest laureatem konkursów dziennikarskich. Zajął I miejsce w Konkursie im. Wojciecha Dolaty, organizowanym przez Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Otrzymał również honorowe wyróżnienie podczas III Przeglądu Telewizyjnych Reportaży Śledczych i Interwencyjnych w Łodzi. W ostatnim czasie zajmował się komunikacją społeczną w samorządzie terytorialnym, m.in. w Centrum Myśli Jana Pawła II. Doktoryzuje się w zakresie medioznawstwa na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W wolnej chwili podróżuje i jeździ na rowerze.
- Chciałbym, aby partnerskie relacje między dziennikarzami a MOPR były źródłem porozumienia i udanej współpracy - mówi nowy pracownik