Bal karnawałowy dla dzieci i rodziców

2013-01-28 13:29
Pod znakiem dobrej zabawy upłynął "Bal karnawałowy", który z inicjatywy asystentów rodziny Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże odbył się 25 stycznia w gościnnych wnętrzach szczecińskiego Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Racławickiej.

Adresatami imprezy były dzieci i ich rodzice, objęci wsparciem asystentów rodzin ROPR Prawobrzeże. Dla uczestników "Balu karnawałowego" organizatorzy przygotowali poczęstunek i liczne atrakcje. Jedną z nich był Gryf - maskotka Straży Miejskiej w Szczecinie. Ten wielki, sympatyczny ptak razem z dziećmi pląsał na parkiecie. Nie zabrakło konkursów, w których nagrodami były słodycze.

Najmłodsi wraz z opiekunami chętnie prezentowali swoje talenty taneczne, wokalne i recytatorskie. - Takie wydarzenia są bardzo ważne, ponieważ przyczyniają się do integracji społecznej. Pozwalają też - chociaż na chwilę - zapomnieć o licznych codziennych troskach - mówi Monika Jaroszewska, kierownik Rejonowego Ośrodka Pomocy Rodzinie Prawobrzeże.

MOPR w Szczecinie pragnie podziękować za pomoc w organizacji "Balu karnawałowego" Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Straży Miejskiej w Szczecinie.